تاریخ انتشار: 96-12-14 15:12:56 دوشنبه
نمایش: (536)

بهترین درایوهای قابل حمل در سال 2018

Glyph Atom SSD
بهترین درایو قابل حمل برای نوت بوک MAC شما

Atom SSD شرکت Glyph بسیار سریع است و از USB-C پشتیبانی می کند. این درایو از USB 3.1 Gen 2 استفاده می کند و سرعت میانگین آن برای خواندن و نوشتن به ترتیب 420Mbps و 270MBps است که این درایو را به عنوان یکی از سریع ترین درایوهای قابل حمل بدون RAID معرفی می کند. پوشش آلومینیومی سخت و محافظ پلاستیکی متحرک موجب می شود که این درایو بعد از افتادن از ارتفاع 6 فیت همچنان به خوبی عمل کند. این دستگاه USB-C است و دارای کابل های USB-C و USB-C-to-USB-A می باشد که با هر کامپیوتر با پورت USB کار می کند.
معایب: برخلاف دیگر درایوهای Glyph، این مدل گارانتی بازیابی داده (Data Recovery) ندارد.

 

WD My Passport portable drive
ذخیره سازی و سبک ظاهری

اگر شما نیاز دارید حجم بالای داده را ذخیره نمایید و حتی از رنگ ها برای دسته بندی داده خود استفاده می کنید، درایو قابل حمل My Passport شرکت وسترن دیجیتال مناسب نیاز شما است. این درایو تا 4 ترابایت به شما ظرفیت ذخیره سازی می دهد (همچنین در ظرفیت های 3TB، 2TB و 1TB هم موجود است) و دارای 6 رنگ جذاب می باشد. درایو قابل حمل وسترن دیجیتال مدل My Passport علاوه بر فضای ذخیره سازی بالا و عملکرد خوبی از رمزگذاری قدرتمندی پشتیبانی می نماید.
معایب: این مدل دارای USB-C نمی باشد و مدل های ظرفیت بالا آن حجیم هستند.

 

Samsung Portable SSD T3
درایو قابل حمل متناسب با نیاز آینده شما

مدل قابل حمل SSD T3 سامسونگ بسیار فشرده، محکم، سریع است و شما می توانید تا 2 ترابایت فضای ذخیره سازی داشته باشید. این درایو پورت USB-C دارد، بنابراین نسبت به دیگر درایوهای قابل حمل می تواند با دستگاه های بیشتری کار کند.
معایب: مدل T3 نسبت به مدل های قبلی بزرگ تر و کمی کندتر است. گارانتی این مدل نسبت به قیمت آن کوتاه است.

 

SanDisk Extreme 900 Portable SSD
یک درایو بسیار سریع و همه جانبه

SSD قابل حمل Extreme 900 شرکت SanDisk بسیار بزرگتر و کمی گرانتر از مدل Samsung Portable SSD T3 می باشد. این مدل بسیار سریع است و از USB 3.1 پشتیبانی می کند و دارای پورت USB-C است. این محصول با دو کابل USB (یکی برای USB-C و دیگری برای USB معمولی)،قابلیت کار با دستگاهای موجود و آتی را داراست.
معایب: این درایو نسبت به درایو های هم رده خود کمی گرانتر می باشد. گارانتی آن نیز بسیار کوتاه است.

 

Glyph Blackbox Plus
بهترین درایو قابل حمل با پورت USB-C

مدل Blackbox Plus شرکتGlyphعملکرد سریع و طراحی محکمی دارد و سازگار با USB-C است. این درایو سیاست های گارانتی خوبی دارد و چندین گزینه ذخیره سازی را در اختیار کاربران قرار می دهد. Blackbox Plus علاوه بر پوشش آلومینیومی دارای کیس پلاستیکی است که درایو را از آسیب های احتمالی حفظ می کند. این مدل در ظرفیت های 500GB، 1TB و 2TB موجود می باشد.
معایب: ظرفیت 2 ترابایت این هارد، از هارد داریو داخلی کندتری نسبت به ظرفیت های کوچک تر استفاده می کند. این درایو شامل هیچ نرم افزار و رمزگذاری نمی باشد.

 

Seagate Backup plus Ultra Slim Portable External Hard Drive
ذخیره ساز قابل حمل سریع و فوق العاده

مدل BACKUP PLUS ULTRA SLIM فشرده و سریع است و شامل نرم افزار پشتیبان گیری می باشد. Backup plus Ultra Slim شرکت سیگیت نسخه سریع تر و باریک تری نسبت به هارد درایو Backup Plus Slim است. نرم افزار داشبورد سیگیت نه تنها امکان پشتیبان گیری از داده شما بلکه از دستگاه های موبایل و شبکه اجتماعی شما را نیز می دهد.
معایب: پورت USB-C ندارد.

WD My Passport Ultra (spring 2015)
درایو قابل حمل، کوچک و شیک

درایو قابل حمل My Passport Ultra تا ظرفیت 3 ترابایت را ارائه می کند. عملکرد این درایو سریع است و در رنگ های متنوعی موجود است. My Passport Ultra دارای رمزگذاری سخت افزاری و نرم افزار پشتیبان گیری می باشد.
معایب: نرم افزار پشتیبان گیری وسترن دیجیتال نمی تواند از تمام سیستم به صورت فایل image پشتیبان گیری نماید و بر اساس تغییرات آنی پشتیبان نخواهد گرفت. عملکرد درایو جدید نسبت به نسخه قبلی اندکی کند تر است.

 

Seagate Expansion Portable Drive
ظرفیت بالا با قیمت پایین

مدل Expansion سیگیت به سرعت فایل ها را کپی می کند و حجم بالای ذخیره سازی را ارائه می کند. همچنین، این مدل فشرده است و به راحتی در جیب شما قرار می گیرد. این درایو به راحتی با کامپیوتر و کنسول های بازی وصل می شود.
معایب: این درایو نرم افزار پشتیبان گیری و مشخصه های امنیتی ندارد.

 

Seagate Backup plus Fast
سریع ترین و با ظرفیت ترین درایو قابل حمل

مدل Backup Plus Fast انتخابی عالی برای آن دسته از کاربرانی است که نیاز به ظرفیت ذخیره سازی بالا یا قابلیت ویرایش ویدئوها می باشند. این مدل سیگیت سریع ترین هارد درایو است که دارای نرم افزار پشتیبان گیری است. همچنین، این درایو ظرفیت بالایی (4TB) دارد.
معایب: کاربران نمی توانند درایوهای داخلی را تغییر دهند؛ با تنظیمات RAID 0 داده بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*