تاریخ انتشار: 97-07-23 10:07:56 دوشنبه
نمایش: (339)

درایو قابل حمل مای پاسپورت

درایو مای پاسپورت، حافظه ای قابل اعتماد و قابل حمل است که مناسب سبک زندگی شما است. این درایو قابلیت ذخیره سازی حجم بالای اطلاعات شما، مانند تصاویر، ویدئو و موزیک دارد و رنگبندی آن بسیار جذاب و شاد است.

                                      

مشخصات مهم این درایو به شرح زیر است:

* پشتیبان گیری اتوماتیک با نرم افزار WD Backup: طراحی این هارد درایو طوری است که به صورت اتوماتیک از تصاویر، ویدئو و فایل های شما با نرم افزار WD Backup پشتیبان گیری می کند. شما تنها باید زمان و تناوب پشتیبان گیری را انتخاب نمایید.

* حفاظت پسورد با رمزگذاری سخت افزار: رمزگذاری سخت افزاری AES 256 بیتی با نرم افزار امنیت وسترن دیجیتال (WD Security) است که محتوای ارزشمند شما را خصوصی و امن نگه می دارد.
* نرم افزار WD Discovery برای ورود به شبکه های اجتماعی و ذخیره سازی ابری: درایو قابل حمل مای پاسپورت می تواند با نرم افزار WD Discovery به شبکه های اجتماعی و سرویس های ذخیره سازی ابری مانند فیس بوک، دراپ باکس و گوگل درایو وصل شود. همچنین، برنامه WD Discovery، درایو شما را از طریق WD Drive مدیریت می­ کند.

                                        

درایوهای وسترن دیجیتال، دوام، تحمل شوک و قابلیت اطمینان طولانی مدتی را دارند. بنابراین، زندگی آنلاین خود را با درایو قابل حمل مای پاسپورت وسترن دیجیتال حفظ کنید.

مشخصات فنی

* ظرفیت: 1 تا 4 ترابایت

* رابط: سازگار با USB 3.0 و USB 2.0

توضیحات بیشتر

* پشتیبان گیری اتوماتیک با نرم افزار WD Backup
* حفاظت پسورد با رمزگذاری سخت افزار

              

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0