تاریخ انتشار: 97-08-09 15:08:37 چهارشنبه
نمایش: (25)

درایو DVD اکسترنال ایسوس مدل SDRW-08D2S-U Lite

شرکت «ایسوس» محصولی را تحت عنوان «SDRW-08D2S-U Lite» به بازار معرفی کرده است.SDRW-08D2S-U LITE یک درایو نوری اکسترنال (External) است که سرعت خواندن و نوشتن آن 8Xاست. طراحی این دستگاه بسیار زیبا و منحصر بفرد است زیرا ظاهر مشبک آن از الماس الهام گرفته شده است. این درایو باریک، سبک و قابل حمل است، بنابراین به راحتی می تواند درون کیف لپ تاپ شما قرار بگیرد و همیشه آن‌را با خود همراه داشته باشید.از دیگر مشخصات این دستگاه، USB 2.0 و E-Green Engine است که در بهترین دستگاه های ذخیره سازی نوری نیز وجود دارد.

08D2S-U LITEبرق مورد نیاز خود را از طریق پورت USB لپ تاپ یا کامپیوتر شما می گیرد، بنابراین نیازی به همراه داشتن منبع تغذیه ندارید. در هنگام استفاده از Asus U LITE، هرگز نگران باتری لپ تاپ خود نباشید زیرا اگر این درایو به مدت 2 دقیقه کار نکند، به مد گرین (Green)می رود و به صورت اتوماتیک مصرف برق آن کاهش می یابد. در قسمت کناری این درایو‌نوری شرکت ایسوس یک شیار جهت خروج دیسک بدون نیاز به انرژی الکترونیکی قرار درد که بسیار کاربردی است. این دستگاه بسیار بی سر و صدا است، بنابراین در زمان کار با آن، تمرکز خود را از دست نمی دهید.

رمزگذاری درایو DVD اکسترنال در بالاترین سطح استانداردهای امنیتی و با توابع کنترل پسورد (password-controlled) و فایل پنهان (hidden-file) انجام می شود.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*