تاریخ انتشار: 97-08-13 10:08:48 یکشنبه
نمایش: (205)

نقد و بررسی درایو نوری اکسترنال ایسوس مدل ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U)

معرفی درایو نوری ایسوس مدل ZenDrive U7M

درایو نوری « ZenDrive U7M» محصولی از شرکت «ایسوس» است که از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل می‌شود و اطلاعات موجود در دیسک‌های CD و DVD شما را اجرا کند. قطر بسیار باریک این DVD حدود 13 میلیمتر است. بنابراین به راحتی می تواند درون کیف لپ تاپ شما قرار بگیرد. طراحی این محصول شرکت Asus، بسیار زیبا است و در دو رنگ مشکی و نقره‌ای در بازار موجود است. سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات توسط ZenDrive U7M در DVD برابر 8X و در CD برابر 24X است که از آن می‌توان به‌عنوان یک درایو نوری حرفه‌ای بهره برد. زمان دسترسی تصادفی (random access) به اطلاعات توسط این درایو نوری در دیسک‌های CD و DVD برابر با 160 میلی ثانیه است. این درایو نوری براحتی با سیستم عامل های ویندوز و مک سازگار می باشد.

               

تکنولوژی M-DISC burning

ZenDrive U7M از M-DISC پشتیبانی می کند که راهکاری ذخیره سازی برای حفظ اطلاعات ارزشمند کاربران است. تکنولوژی M-DISC burning، داده را روی لایه ای صخره مانند (rock-like) حک می کند که این لایه در شرایط سخت بسیار مقاوم است و به شما این امکان را می دهد که خاطرات و اطلاعات مهم را برای 1000 سال یا بیشتر ذخیره کنید. در مقایسه با هارد درایوها، فلش درایوها، و دیگر دستگاه های ذخیره سازی، که طول عمری در حدود 8 ساله دارند، M-DISC برای حفاظت از اطلاعات به مدت طولانی (1000 سال یا بیشتر) طراحی شده است.

                       

همچنین، نرم افزاری به نام Cyberlink Power2go 8 فرآیند disc-burning را در ZenDrive U7M ساده و فایل های خصوصی شما را با رمزگذاری حفظ می کند. این درایو نوری، راهکار پشتیبان گیری آنلاین برای تلفن های هوشمند و تبلت ها نیز ارائه می دهد. به علاوه، توابع قدرتمند آن از اطلاعات شما محافظت می کنند و خطر از دست دادن داده را به حداقل می رسانند.

منتظر نظرات و دیدگاه های ارزشمند شما هستیم.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
برچسپ ها