تاریخ انتشار: 98-03-01 10:03:06 چهارشنبه
نمایش: (49)

راهنمای کابل های انرجایزر با گارانتی مادام العمر

کابل های انرجایزر، با گارانتی مادام العمر، مقاومت بیشتری نسبت به کابل های معمولی دارند. این کابل ها به دلیل استفاده از مواد محکم و منعطف، تا وزن 50 کیلوگرم را پشتیبانی و بیش از 10000 پیچ را تحمل می کنند. در ادامه، انواع این کابل ها را بررسی می کنیم:

 

کابل های میکرو USB با گارانتی مادام العمر

کابل های میکرو USB شرکت انرجایزر، به دلیل استفاده از مواد مقاوم در ساختار آن ها، دوام بالایی دارند. این سری از کابل ها به راحتی وزن 50 کیلوگرم و هزاران گره را تاب می آورند. طول مناسب این کابل ها (1.2 متر) باعث می شود که شما از هر جایی بتوانید با آن کار کنید، دستگاه خود را با پورت Micro-USB شارژ کنید و داده خود را همگام سازید. همه ما اغلب با این مسئله روبرو شدیم که همزمان که گوشی موبایل خود را برای شارژ به دستگاهی متصل کردیم، نیاز داریم با گوشی هم کار می کنیم. در این حالت، طول کابل خیلی اهمیت دارد چون ممکن است موقعیت ما نسبت به دستگاه تغییر کند.

کابل انرجایزر با پورت Micro-USB و گارانتی مادام العمر

کابل های لایتنیگ انرجایزر با گارانتی مادام العمر

یکی از مشکلات کاربران آیفون، کیفیت پایین کابل شارژ آن است. در بیشتر موارد، عمر کابل اصلی بیشتر از یک سال نیست و قیمت آن هم بسیار بالا است، بنابراین افراد معمولا به دنبال کابلی ارزان تر هستند. در ادامه، کابل USB لایتنیگ انرجایزر را به عنوان جایگزینی مناسب برای این کابل ها معرفی می کنیم.

کابل های این سری به دلیل استفاده از مواد بسیار مقاوم و انعطاف پذیر، دوام بسیار بالایی دارند. استحکام ایجاد شده توسط این مواد سخت، همراه با طراحی هوشمند این کابل ها باعث می شود که کابل های این سری به خصوص در نقاط استرس بیشتر تقویت شوند. به دلیل طول مناسب (120 سانتی متر) این سری، کاربران می توانند این کابل ها را با خود هر جایی ببرند، دستگاه خود را با پورت لایتنینگ شارژ کنند و اطلاعات را همگام سازی نمایند.

لازم به ذکر است که انرجایزر دارای گواهینامه اپل برای ساخت لوازم جانبی است. کابل لایتینگ شرکت انرجایزر همچنین دارای نشان Mfi است که بیان می کند این محصول برای iPod، iPhone و iPad ساخته شده است.

اگر کیفیت این کابل را با کابل لایتینگ اپل مقایسه کنیم، مشاهده می کنید که کابل انرجایزر کمی سفت تر است و انعطاف کمتری دارد که این مسئله به دلیل لایه ی PVC روی این کابل ها است. لایه ی PVC در مقایسه با لایه ی پلاستیکی کابل های اصلی عمر طولانی تری دارد و مدت زمان بیشتری کار می کند.

به لحاظ عملکرد، این کابل کاملا مشابه نمونه اصلی خود است. گوشی موبایل را سریعا تشخیص می هد و شروع به شارژ کردن می کند. این محصول شرکت Energizer با اتصال به کامپیوتر و انتقال داده با iTunes آزمایش شده است و هیچ مشکلی به لحاظ سرعت وجود ندارد.

اگر به دنبال جایگزینی مناسب برای کابل اصل لایتنیگ اپل هستید، کابل های انرجایزر به دلیل گارانتی مادام العمر و کیفیت بهترین انتخاب هستند. از آنجاییکه این کابل دارای گواهینامه اپل نیز هستند، برای دستگاه iOS شما نیز بسیار امن هستند.

تصویر از روبرو کابل لایتنینگ انرجایزر با گارانتی مادام العمر

کابل های USB-C با گارانتی مادام العمر

کابل های USB-C شرکت انرجایزر، به دلیل استفاده از مواد سخت در ساختار آن ها، بسیار مقاوم هستند. این سری از کابل ها به دلیل ترکیب مواد مقاوم و انعطاف پذیر، به راحتی وزن 50 کیلوگرم و هزاران گره را تاب می آورند. طول مناسب (1.2 متر) این کابل ها باعث می شود که شما آن را هر جایی ببرید تا دستگاه خود را با پورت USB-C شارژ کنید و داده خود را همگام سازید.

کابل انرجایزر USB-C با گارانتی مادام العمر

کابل های مبدل USB-C به USB-C با گارانتی مادام العمر

کابل های مبدل USB-C به USB-C لپ تاپ شما را به تجهیزات USB-C مانند تلفن های هوشمند، تبلت ها، هارد درایوها یا شارژرها متصل می کند. این کابل می تواند تنها کابلی باشد که شما در هر زمان برای توان، شارژ و همگام سازی همزمان دستگاه خود به آن نیاز دارید. جنس این کابل ها از مواد بسیار مقاوم است تا دوام بالایی داشته باشند.

کابل انرجایزر مدل USB-C به USB-C با گارانتی مادام العمر

در ادامه، ویدئویی کوتاه با موضوع کابل های انرجایزر با گارانتی مادام العمر مشاهده فرمایید:

منتظر نظرات و دیدگاه های شما عزیزان هستیم.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*