تاریخ انتشار: 96-08-17 17:08:58 چهارشنبه
نمایش: (205)

با مادربردهای سری CSM ایسوس (Corporate Stable Model) !

ایسوس به طور ویژه به کسب و کارتان کمک میکند.

مجموعه ای از نرم افزار های مدیریتی در قالب ASUS Control Center

اطلاع رسانی درباره << پروسه توقف تولید >> (EOL) و << تغیرات در مادربرد >> (ECN)

دارای خدمات پس از فروش ویژه

با مادربردهای سری CSM ایسوس (Corporate Stable Model)

پایداری و انعطاف پذیری در تامین کالا

ایسوس که عنوان بزرگترین تولید کننده مادربرد را یدک میکشد، نگاه ویژه ای به خدمات خود در مادربردهای سری CSM دارد که بیانگر اهمیت بالای این سری است . همانطور که شرکت ها پس از تایید رضایت خود از مدلی خاص، معمولا با مدت زمانی چند ساله از آن محصول استفاده میکنند و در صورت افزایش تعداد کاربر، در صدد تهیه تعداد بیشتری از همان کالای خاص هستند . ایسوس با تضمین تامین کالا دغدغه مشتریان خود را در مدل های CSM رفع میکند. همچنین قبل از بروزرسانی های مهندسی (Revision) پیام اطلاع رسانی مبنی بر تغییرات آتی (ECN) را برای مشتریان تجاری و CSM ارسال میکند. علاوه بر آن پیش از شش ماه مانده به تولید محصولی خاص ، ایسوس پیام مبنی بر << پروسه توقف تولید >> (EOL) را به مشتریان خود ارسال میکند و این به مشتری امکان << آخرین سفارش خرید >> (LBO) تا سه ماه پیش از پروسه توقف تولید را برای محصولات رده CSM فراهم آورده است. همچنین ممکن است پس از توافق بین شرکت خریدار و دفتر ایسوس، مدت زمان سرویس گارانتی نیز تا 1 سال بیشتر از حالت رایج در نظر گرفته شود.

 

درباره این برنامه

برنامه ایسوس CSM جهت عرضه پایدار و با ثبات مادربردها و سایر محصولات برای کسب و کارهای مختلف طراحی شده است . در طی 16 سالی که از اجرای این برنامه در ایالات متحده آمریکا و کانادا میگذرد، بیش از هزاران مشتری و مشاوران فنی ، بخشی از شبکه گسترده CSM ایسوس شده اند. استفاده زیاد از مادربردهای سری CSM، این برنامه را تبدیل به بزرگترین برنامه تجاری مادربرد در حال حاضر کرده است . هم اکنون ما در حال ارائه و عرضه برنامه CSM در سرتاسر جهان هستیم.

مادربردهای سری CSM برای شرکت ها وکسب و کارهای متوسط و کوچک گزینه ای بسیار عالی به شمار می روند. هر مادربرد سری CSM شامل یک ویرایش کلاسیک << رایگان >> از برنامه ASUS Control Center میباشد.

<< مجموعه نرم افزاری مدیریت IT در سطح سرور >>

نرم افزار ASUS Control Center

نرم افزار ASUS Control Center)ACC) یک مجموعه متمرکز مدیریت IT میباشد که توسط یک رابط کاربری بسیار ساده امکان کنترل محصولات تجاری را فراهم می آورد . نرم افزار ASUS Control Center با استفاده از محصولات تجاری ایسوس ، تجربه ای بی نظیر درمدیریت IT و دیدی گسترده به کاربر می بخشد. هر کاربر با خرید یک محصول سری CSM ، ویرایش کلاسیک <<رایگان>> نرم افزار ASUS Control Center را دریافت میکند . ویرایش های Enterprise و Ultra نرم افزار ASUS Control Center نیز برای مشتریانی که قصد ارتقا دارند موجود می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از امکانات ACC با info_op@acbh.com در ارتباط باشید.

در شرکت ها ، کتابخانه ها ، ادارات و نظایر آن ، روشن بودن بیهوده سیستم ها یکی از مهمترین عوامل داشتن قبوض مصرف زیاد انرژی است. با نرم افزار ACC  ارائه شده همراه با مادربردهای سری CSM  به سادگی می توانید هر سیستم یا همه سیستم ها را به یکباره خاموش یا روشن کنید ! بروز رسانی آنتی ویروس ها و نرم افزار ها یکی از وقت گیرترین پروسه ها در شرکت ها است ، اما ACC امکان برنامه ریزی زمانی و تعیین زمانی خاص حتی خارج از زمان کاری شرکت را برایتان مهیا کرده است . گزارش گیری ونمایش بلادرنگ وضعیت هر سیستم هم یکی از امکانات پایه ACC است که ایسوس به عنوان مکمل مادربردهای سری مخصوص کسب و کار خود قرار داده است. یا حتی برای بالا بردن سطح امنیت به سادگی می توانید درگاه هایی مانند USB ها را غیر فعال کنید .

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*