تاریخ انتشار: 98-04-25 10:04:43 سه شنبه
نمایش: (88)

ENERGY E11 انرجایزر، تلفن همراه کوچک با باتری قوی

ENERGY E11، موبایلی کوچک و سبک است که مجهز به باتری 1800 میلی آمپر ساعت است. با این باتری شگفت انگیز می توانید ساعت ها، بدون توقف با گوشی همراه خود کار کنید. این محصوص شرکت انرجایزر مناسب سفر است زیرا با هر بار شارژ گوشی می توانید 12 ساعت پیوسته تماس تلفنی داشته باشید و موبایل 10 روز در مد استندبای روشن بماند.

باتری با ظرفیت 1800 میلی آمپر ساعت تلفن همراه انرجایزر مدل انرژی e11

از دیگر امکانات این محصول شرکت «انرجایزر»، چراغ قوه آن است. استفاده از چراغ قوه گوشی هرگز آسان نبوده است زیرا خیلی طول می کشد تا دکمه ی مربوط به آن را پیدا کنیم. اما، در ENERGY E11 دکمه ی وسط صفحه کلید چراغ قوه را روشن می کند و در هر لحظه ای از شبانه روز می توانید از نور آن استفاده کنید. با این امکان، شما دارای یک چراغ قوه ی واقعی جیبی هستید.

چراغ قوه در تلفن همراه انرجایزر مدل energy e11

این گوشی انرجایزر مجهز به دو دوربین VGA است، یکی در جلو و دیگری در پشت که می توانید لحظات خاص را از هر زاویه ای ثبت کنید.

دوربین اصلی و سلفی تلفن همراه انرجایزر مدل E11

زمانیکه می خواهید آلارم ها و پیام ها را در سکوت دریافت کنید، این مد لرزش را انتخاب کنید.

مد لرزش در تلفن همراه انرجایزر مدل energy e11

ENERGY E11 دارای دو سیم کارت و یک اس دی کارت تا ظرفیت 16 گیگابایت است. با این قابلیت، شما می توانید حافظه ی ذخیره سازی تلفن خود را افزایش دهید و همزمان دو خط جدا روی تلفن همراه داشته باشید. سیم کارت از نوع مینی است.

دو سیم کارت و یک اس دی کارت در تلفن همراه انرجایزر مدل انرژی e11

ENERGY E11 به راحتی در جیب یا کیف شما قرار می گیرد و می توانید به راحتی آن را حمل کنید. ابعاد این محصول 114x 48 x 15.9 و وزن آن 90 گرم است.

ابعاد گوشی انرجایزر مدل ENERGY E11

مشخصات گوشی «انرجایزر» مدل ENERGY E11 را به صورت کلی در زیر مشاهده می کنید:

مشخصات گوشی انرجایزر مدل انرژی E11

اگر این مدل را با Nokia 130 که همرده ی انرجایزر ENERGY E11 مقایسه کنیم، مشاهده می کنید که باتری گوشی نوکیا ضعیف تر (حدود 1020 میلی آمپر ساعت) است و تنها دارای یک دوربین اصلی است. اندازه ی دو گوشی تقریبا یکسان است و هر دو از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*