تاریخ انتشار: 98-08-01 10:08:02 چهارشنبه
نمایش: (40)

معرفی هارد جدید وسترن دیجیتال، My Passport Ultra

محصول جدید شرکت وسترن با نام هارد درایو مای پاسپورت آلترا روانه بازار شده است. این محصول با تکنولوژی USB-C کار می کند. مای پاسپورت آلترا مکمل کامپیوتر شخصی شما است و شما می توانید حافظه ذخیره سازی خود را به سادگی افزایش دهید. حفاظت از پسورد با رمزگذاری سخت افزاری، امنیت محتوای شما را حفظ می کند. 5 ترابایت حافظه ذخیره سازی و 23 ماه گارانتی سازگار، این اطمینان را به شما می دهد که در سال های آتی نیز به این محصول اطمینان کنید.

سازگار با USB-C و USB 3.1

درایو قابل حمل My Passport™ Ultra، با تکنولوژی USB-C، راهکار ذخیره سازی سریع و آسانی را برای کامپیوتر شخصی شما ارائه می کند. آداپتور USB 3.1 این اطمینان را به شما می دهد که این محصول حتی با کامپیوترهای قدیمی تر نیز سازگار است.

سازگاری هارد مای اسپورت آلترا وسترن دیجیتال با usb-c و usb3.1

سبک و عملکرد خلاقانه

درایو قابل حمل My Passport ™ Ultra، با ترکیب فلز و بافت های مدرن، در رنگ های متنوعی موجود است. شما به راحتی می توانید رنگی را انتخاب کنید که به استایل شخصی شما نزدیکتر است.

سبک و عملکرد خلاقانه هارد جدید وسترن دیجیتال مدل مای پاسپورت آلترا

نرم افزار WD Discovery

نرم افزار WD Discovery به شما امکان می دهد که به سادگی از عکس ها، ویدئوها و فایل هایتان در درایو My Passport Ultra بک آپ بگیرید. WD Discovery به شما کمک می کند که زندگی دیجیتالی خود را حفظ کنید و نگران از دست دادن اطلاعات مهم خود نباشید. همچنین، می توانید محتوای دیجیتالی خود را از شبکه های اجتماعی و سرویس های ذخیره سازی ابری مانند فیس بوک، دراپ باکس و گوگل درایو وارد این هارد درایو شرکت وسترن کنید. نرم افزار WD Discovery می تواند به منظور مدیریت تنظیمات هارد درایو مانند فرمت کردن مجدد دستگا، کنترل LED و موارد دیگر نیز استفاده گردد.

نرم افزار WD discovery هارد جدید مای پاسپورت آلترا وسترن دیجیتال

نرم افزار Backup Software

نرم افزار WD Backup، که در WD Discovery قرار دارد، به شما کمک می کند تا مواردی را که برای شما مهم و حیاتی هستند، را حفظ کنید. با این نرم افزار می توانید فرآیند بک آپ گیری را اتوماتیک کنید. شما به راحتی می توانید WD Backup را دانلود، درایو خود را به دستگاه متصل کنید و ساعت، روز و ماه بک آپ گیری را در آن تنظیم کنید.

نرم افزار Backup هارد جدید وسترن دیجیتال مدل مای پاسپورت آلترا

حفاظت پسورد با رمزگذاری سخت افزار AES 25 بیتی

تابع WD Security، که در WD Discovery قرار دارد، به شما کمک می کند که فایل هایتان را با پسوردی که انتخاب کردید، خصوصی نگه دارید. برای امنیت بیشتر، حفاظت پسورد و رمزگذاری سخت افزار AES با 25 بیت را فعال کنید.

ظرفیت بالا

حداکثر ظرفیت هارد درایو مای پاسپورت آلترا شرکت وسترن دیجیتال 5 ترابایت است. شما می توانید حجم بالایی از عکس ها، ویدئوها، آهنگ ها و فایل ها را در آن ذخیره کنید. این اطلاعات همیشه همراه شما و در کنترل شما هستند.

نرم افزار Discovery در هارد جدید وسترن دیجیتال مدل مای پاسپورت آلترا

آماده ی کار با ویندوز

My Passport Ultra برای ویندوز 10 فرمت می شود. با نرم افزار WD Discovery، می توانید درایور NTFS را برای سیستم عامل مک دانلود کنید. بنابراین، شما می توانید بدون فرمت کردن مجدد بین سیستم عامل ها به راحتی کار کنید.

همچنین، این هارد درایو در ظرفیت های 1، 2، 4 و 5 نیز موجود است. ابعاد این محصول شرکت وسترن 11x 8 x 1.2 میلیمتر است.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0