تاریخ انتشار: 98-08-25 09:08:11 شنبه
نمایش: (441)

نقد و بررسی هارد اکسترنال مای بوک

هارد اکسترنال مای بوک، یک حافظه ذخیره سازی مطمئن است که فضای زیادی را برای ذخیره سازی تصاویر، ویدئوها، آهنگ ها و فایل ها در اختیار شما قرار می دهد. این محصول شرکت وسترن با قابلیت ورود اطلاعات از شبکه اجتماعی و ذخیره سازهای ابری، قابلیت محافظت از پسورد و نرم افزارهای WD Backup یا Time Machine به شما کمک می کند، فایل های خود را امن نگه دارید.

هارد درایو وسترن دیجیتال مدل مای بوک

اگر بخواهیم مشخصات این محصول شرکت وسترن را به صورت خلاصه بیان کنیم:

* پشتیبان گیری اتوماتیک با نرم افزار WD Backup و سازگاری با Time Machine
* محافظت از پسورد با رمزگذاری سخت افزاری
* دارای نرم افزار WD Discover برای شبکه های اجتماعی و ذخیره سازی ابری
* ذخیره سازی امن با قابلیت اطمینان WD

در ادامه این مقاله، به توضیح مشخصات بارز مای بوک وسترن دیجیتال می پردازیم.

پشتیبان گیری کامل اطلاعات

هارد اکسترنال مای بوک مجهز به نرم افزار WD Backup و سازگار با Time Machine است که به شما اطمینان می دهد که تصاویر، ویدئوها، آهنگ ها و فایل شما گم نشوند. شما می توانید این هارد را طوری تنظیم کنید که طبق برنامه شما کار کند. تنها کافی است زمان و دوره تناوب پشتیبان گیری از اطلاعات مهم سیستم خود را تنظیم کنید. ذخیره ساز دسکتاپ My Book با نرم افزار Acronis® True Image WD Edition نیز کار می کند تا پشتیبان گیری سیستم را به صورت کامل برنامه ریزی کند. با قدرتی که WD Backup، سازگاری با Time Machine و نرم افزار Acronis True Image WD Edition به شما می دهند، گزینه های بیشتری در زمینه پشتیبان گیری در اختیار دارید. با این قابلیت ها می توانید داده خود را در هنگام ویروسی شدن کامپیوتر، خطای کامپیوتر یا به اشتباه زدن گزینه “delete”، بازیابی کنید.

قابلیت Password Protection با Hardware Encryption

رمزگذاری سخت افزاری AES 25 بیتی با ابزارهای WD Security، داده شما را خصوصی و امن نگه می دارد. تنها نیاز دارید گزینه حفاظت از پسورد را فعال کنید و پسورد شخصی خود را تنظیم کنید. به منظور دسترسی سریع و آسان، می توانید WD Security را طوری تنظیم کنید که دستگاه به طور خودکار باز شود، و از سختی هر بار پسورد زدن نجات پیدا کنید.

قابلیت های بیشتر WD Discovery

نرم افزار WD Discovery به شبکه های اجتماعی و سرویس های ذخیره سازی ابری مانند فیس بوک، دراپ باکس و گوگل درایو وصل می شود. به سادگی اطلاعات خود نظیر تصاویر، ویدئوها و فایل ها را به درایو مای بوک بفرستید تا زندگی آنلاین شما جانی تازه بگیرد. WD Discovery می تواند درایو شما را با قابلیت های WD Drive مدیریت کند.

نرم افزار wd discovery در هارد درایو مای بوک وسترن دیجیتال

استفاده راحت

زمانیکه مای بوک را به دستگاه مورد نظر خود وصل می کنید، ذخیره ساز دسکتاپ My Book آماده استفاده است. بنابراین می توانید شروع به انتقال فایل ها، ذخیره سازی خاطرات خود و پشتیبان گیری کنید. هارد درایو مای بوک شرکت وسترن دارای نرم افزارهای WD Backup و WD Security است و با Time Machine سازگار است.  

کاربرد ساده در هارد درایو وسترن دیجیتال مای بوک

رابط مای بوک وسترن دیجیتال USB2.0 و USB3.0 و ابعاد آن 14x 4.9 x 17 سانتی متر است.

هارد اکسترنال مای بوک وسترن دیجیتال، فشرده و بسیار قدرتمند است. شما می توانید حجم بالایی از تصاویر، ویدئوها، آهنگ ها و فایل ها را با ذخیره ساز دسکتاپ مای بوک ذخیره کنید.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0