تاریخ انتشار: 98-09-20 13:09:01 چهارشنبه
نمایش: (277)

هارد لپ تاپ وسترن دیجیتال مدل Blue چه مشخصاتی دارد؟

هارد لپ تاپ وسترن مدل Blue، عملکردی مطمئن را به کاربران خود ارائه می کند. این هاردها فضای مورد نیاز برای ذخیره سازی حجم بالایی از تصاویر، فیلم ها و فایل ها را در اختیار شما می گذارند. هارد WD Blue به منظور استفاده در نوت بوک ها، محفظه های اکسترنال و کاربری های صنعتی خاص طراحی می شود. اگر بخواهیم نگاهی به مشخصات این هاردها بیندازیم، می توانیم آن ها را در موارد زیر خلاصه کنیم:

مشخصات هارد لپ تاپ وسترن دیجیتال

رابط SATA 6 Gb/s

رابط SATA 6 Gb/s نسبت به چیپ ست های جدید انعطاف بیشتری را دارد. همچنین این رابط با سیستم های قدیمی، که با SATA 3 Gb/s کار می کنند، نیز سازگار است.

ارتقا آسان سیستم

نرم افزار Acronis® True Image™ WD Edition ، که به رایگان در سایت پشتیبانی وسترن دیجیتال وجود دارد، به شما امکان می دهد که تمامی داده های خود را در درایو جدید کپی کنید. بنابراین، شما مجبور نخواهید بود سیستم عامل خود را مجدد نصب کنید تا از مزایای درایو جدید بهره مند شوید.

نرم افزار Acronis True Image WD Edition می تواند درایوها را کپی کند و از سیستم عامل، اپلیکیشن ها، تنظیمات و تمام داده شما پشتیبان گیری کند.

نرم افزار Acronis True Image WD Edition software در هارد لپ تاپ وسترن مدل blue

بی سر و صدا

مشخصه ی بی سر و صدا بودن (سایلنت) در یک درایو نوت بوک، بسیار ارزشمند است. در حال حاضر، برخی از ساکت ترین هارد درایوهای 2.5 اینچی، با تکنولوژی های کاهش نویز انحصاری WD، در بازار موجود هستند.

کیفیت WD

درایوهای لپ تاپی وسترن دیجیتال، با بالاترین استانداردهای کیفیت و اطمینان، نیازهای محاسباتی کاربران را به بهترین شکل تامین می کند. تیم وسترن دیجیتال، صدها سیستم، پیکربندی، و چندین پلتفرم را تست می کند تا محصولی با بالاترین اطمینان را به مشتریان خود عرضه کند.

مصرف پایین توان

مشخصاتی چون جدیدترین الگوریتم ها و مدیریت پیشرفته توان، مصرف پایین توان هارد درایوهای بلو وسترن را تضمین می کند.

سازگاری

آخرین نسل درایوهای موبایل 2.5 اینچی به منظور کاربری های باریک و سبک طراحی می شوند. همچنین، این درایوها با آخرین استاندارد قفسه های 9.5 میلیمری (تنها مدل های SPZX، LPCX و LPVX ) سازگار می باشند.

هر درایو، یک هدف خاص دارد

هارد درایوهای بلو وسترن دیجیتال، رنج گسترده ای از ظرفیت ها، اندازه ی کش، فرم فاکتورها و رابط را دارا هستند.

طراحی جدید

هارد درایوهای بلو وسترن دیجیتال با مواد آلومینومی طراحی می شود و دارای یک موتور محکم Tied-Shaft است. این ساختار، استحکام گیره درایو را تا 30 درصد افزایش می دهد. ویژگی های مذکور، ساختار هارد درایو را محکم تر می کند بدون اینکه عملکرد را کاهش دهد یا مصرف توان را افزایش دهد.

گیره چرخش هارد درایو لپ تاپی آبی وسترن دیجیتال

چرا وسترن دیجیتال؟

شرکت وسترن دیجیتال، قبل از عرضه کالا، تست یکپارچگی عملکردی (F.I.T.) وسیعی را روی آنها انجام می دهد. این تست تضمین می کند که کالاهای ما بالاترین استانداردهای کیفی و امنیتی را برآورده می کنند. WD همچنین دارای مرکز دانش بنیان با بیش از 1000 مقاله، نرم افزار و برنامه های کاربردی است. خطوط پشتیبانی مشتری، ساعت های طولانی تری کار می کنند تا مطمئن شوند که شما کمک مورد نظر خود را دریافت کرده اید.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

منو

مقایسه 0