نقد و بررسی اسپیکرهای جدید آلتیمیت ایرز مدل BOOM3 و MEGABOOM3

نقد و بررسی اسپیکرهای جدید آلتیمیت ایرز مدل BOOM3 و MEGABOOM3

این روزها، اسپیکرهای بلوتوثی زیادی در بازار موجود هستند. آلتیمیت ایرز یکی از اولین شرکت هایی که کارش را خیلی خوب آغاز کرد و امروزه به یکی از برندهای رقابتی اسپیکر در بازار دنیا مبدل شده است.

در این مقاله به معرفی دو اسپیکر جدید این شرکت می پردازیم. آلتیمیت ایرز یا همان UE، دو اسپیکر بلوتوث استوانه ای خود را بروز کرده است. BOOM3 و MEGABOOM 3 ظاهری جدید، قابلیت هایی بروز شده، و قیمت پایین تری نسبت به مدل های قبلی خود دارند.

مقایسه مدل های جدید اسپیکر آلتیمیت ایرز boom3 و megaboom3

فرمول ساخت تمامی اسپیکرهای بلوتوثی آلتیمیت ایرز یکسان است اما سری BOOM 3 و MEGABOOM 3 تغییراتی را نسبت به سری های قبل خود داشته اند. پایه شارژ Power Up، عمر باتری بیشتر و بیس قوی تر از مشخصات سری جدید اسپیکرهای UE است.

چرا اسپیکرهای جدید آلتیمیت ایرز

شرکت آلتیمیت ایرز بوم3 و مگابوم3 را اینطور معرفی می کند.

BOOM3: اسپیکر بلوتوثی بی سیم با قابلیت حمل فوق العاده: صدای متعادل 360 درجه، بیس قوی، کنترل موسیقی تنها با یک بار لمس، ضد آب، گرد و غبار و سقوط، و پوشش جذاب با کیفیت بالا. این اسپیکری است که هر جایی می توانید ببرید.

MEGABOOM3: اسپیکر بی سیم بلوتوثی قابل حمل: بسیار قدرتمند و دارای صدای 360 درجه، بیس فوق العاده، ضد آب، گرد و خاک و سقوط، و پوشش جذاب با کیفیت بالا.

قبل از اینکه به سراغ مشخصات اسپیکرهای آلتیمیت ایرز سری BOOM3 و MEGABOOM3 برویم، باید به این سوال پاسخ دهیم که چرا باید این سری از اسپیکرهای بلوتوثی را خریداری کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید به مشخصات کلیدی این اسپیکرها توجه کنیم. این اسپیکرها، بلوتوث 5.0 هستند، می توانند به 8 دستگاه بلوتوثی وصل شوند، و تا 45 متر اطراف خود را پوشش می دهند. با استفاده از اپلیکیشن Ultimate Ears Party Up، می توانید به 150 اسپیکر سازگار آلتیمیت ایرز وصل شوید.

ویژگی های اسپیکرهای آلتیمیت ایرز مدل بوم 3 و مگابوم 3

طراحی ظاهری

طراحی مدل های جدید بوم، از سری Blast و Megablast آلتیمیت ایرز گرفته شده است. همچنین، بوم های جدید با داک شارژ، که همراه سری Blast است، سازگاری دارند. از آنجاییکه که کوپلر Power Up در پایین بوم ها قرار دارد، پورت شارژ USB از پایین به کناره ها آمده است. این مشخصه، مزیتی برای صاحبان بوم جدید، که داک شارژ ندارند، نیز هست، زیرا می توانند از طریق کابل میکرو USB، اسپیکر را در حالت ایستاده شارژ کنند. در بوم های قدیمی، برای شارژ باید اسپیکر را وارونه می کردید.

داک شارژ Power up در سری جدید اسپیکرهای آلتیمیت ایرز

در طراحی جدید، پوشش اسپیکرها تغییر کرده است. این پوشش هنوز ضد آب اما ظریف تر و براق تر است. کیفیت رنگ پوشش این اسپیکر بسیار خاص است، به طوری که وقتی مستقیم به آن نگاه می کنید، یک رنگ به نظر می آید و وقتی از گوشه ها نگاه می کنید، متفاوت است.

در کنار ظاهر بسیار جذاب این اسپیکرها، پوشش آنها طوری طراحی شده است که بسیار مقاوم نیز باشد. این پوشش در ابتدا برای لباس موتورسواران و تجهیزات آتش نشانی طراحی شده بود.

کیفیت صدا

شرکت آلتیمت ایرز بیش از اینکه روی کیفیت صوتی دقیق تاکید کند، بر روی حجم صدا تاکید دارد که این مسئله، برای اسپیکرهای قابل حمل، ضدآب و outdoor بسیار مهم است.

اسپیکرهای جدید UE دارای صدایی قدرتمند و فراگیر هستند. این اسپیکرها، با پردازش صدای بی نظیر آلتیمت ایرز، موسیقی مورد علاقه شما را با کیفیت عالی و در هر سطح پخش می کنند.

طراحی استوانه ای بوم 3 و مگابوم 3 باعث می شود که این اسپیکرها صدایی فراگیر و استروفونیک را در تمامی جهات پخش کنند.

کیفیت صدا بوم 3 نسبت به نسل قبلی تفاوت چندانی ندارد. صدای بوم 3، واضح، پرانرژی، و جذاب است. هرچندکه، مگابوم 3 دارای رادیاتور پسیو جدید است که شرکت آلتیمیت ایرز ادعا می کند که این مدل نسبت به مدل های قبلی پاسخگویی بیس بهتری دارد. سایز اضافی مگابوم 3 و ووفر بزرگتر آن، بیسی قوی را ایجاد می کند که شما در حین شنیدن، موسیقی را با تمام وجود خود احساس می کنید. این بیس 50 درصد نسبت به سری بوم قوی تر است. اما برخلاف بیشتر اسپیکرهای قابل حمل، اسپیکرهای جدید آلتیمیت ایرز اصل موسیقی شما را بدون هیچ تغییری حفظ می کنند.

آلتیمیت ایرز در بالای هر دو اسپیکر، دکمه جدیدی را اضافه کرده است. این دکمه، Magic Button نام دارد، و شما می توانید از آن برای پخش و توقف موسیقی یا رد کردن ترک ها استفاده کنید. اگر اپلیکیشن را باز کنید، می توانید Magic Button را با لیست پخش مورد علاقه خود سینک کنید، سپس با فشار طولانی دکمه آن را فراخوانی کنید.

دکمه magic button در اسپیکرهای جدید آلتیمیت ایرز

اگر کاربر iOS هستید، این مشخصه با Apple Music، و اگر کاربر اندروید هستید، با Deezer Premium کار می کند.

باتری

شارژ باتری مگابوم 3 حدود 20 ساعت و بوم 3 در حدود 15 ساعت است. با استفاده از جدیدترین تکنولوژی سلولی باتری، که در ماشین های برقی از آنها استفاده می شود، شارژ باتری این اسپیکرها حدود یک روز طول می کشد.

قابلیت ضد آب بودن

بوم 3 و مگابوم3 طوری طراحی شده اند که می توانند کاملا خیس شوند. این اسپیکرها IP67 هستند و به مدت 30 دقیقه می تواند در زیر آب شناور باشند.

قابلیت ضد آب بودن IP67 در اسپیکرهای جدید آلتیمیت ایرز

اسپیکرهای جدید آلتیمیت ایرز با نام های بوم 3 و مگابوم 3 روانه بازار شده اند. مشخصات اصلی این اسپیکرها نسبت به مدل های قبلی پایه شارژ Power Up، عمر باتری بیشتر و بیس قوی تر است.

نوشته شده در 1398-12-06 توسط خبری, مجله الکترونیکی 0 64

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

جستجوی بلاگ

آخرین نظرات

منو

مقایسه 0