مسئولیت اجتماعی سازگارآنلاین در شرایط قرنطینه

مسئولیت اجتماعی سازگارآنلاین در شرایط قرنطینه

در این شرایط سخت کرونایی که رفت و آمد برای‌مان بی‌خطر نیست،‌ وجود انسان‌هایی که بخواهند زندگی ما را راحت کنند و بخشی از خطرات را به جان بخرند، کمیاب و ارزشمند هستند. افرادی که با تمام انرژی خود می‌توانند بخشی از رنجش این دوران را برای ما کم کنند و زندگی را برای‌مان تحمل‌پذیرتر کنند.

ما در فروشگاه اینترنتی سازگارآنلاین، این مسئولیت اجتماعی را بر دوش خود احساس می‌کنیم تا بیش از پیش در کنار شما خانواده‌های ایرانی باشیم و بتوانیم قدمی موثر و بزرگ در جهت حفظ سلامتی شما برداریم. محصولات سازگار علاوه بر خرده‌فروشی‌های آفلاین، در فرشگاه اینترنتی «سازگارآنلاین» به فروش می‌رسند. ما در فروشگاه اینترنتی سازگارآنلاین، بهترین تجربه‌ی خرید را برای شما در این روزهای قرنطینه‌ای به وجود آورده‌ایم.

 ‌ ‌  ‌ 

‌ ‌ ‌ ‌  

برای دریافت سفارشات خود، نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌‌ی اضافه‌ای نیستید و می‌‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را در تهران و تمام شهرهای ایران دریافت کنید. گارانتی سازگار هم زبان زد خاص و عام است و می‌تواند به شما اطمینان خاطر دهد. ما پروتوکول‌های بهداشتی را با دقت و نظم خاصی رعایت می‌کنیم تا شما خریداران هیچ دغدغه‌ای در خرید اینترنتی خود نداشته باشید.

‌   ‌ 

‌ ‌ 

 

 

 

نوشته شده در 1399-07-19 توسط مجله الکترونیکی 0 34

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

جستجوی بلاگ

آخرین نظرات

منو

مقایسه 0