قیمت و زمان فروش آیفون‌های ۱۲ لو رفت

قیمت و زمان فروش آیفون‌های ۱۲ لو رفت

همه‌چیز مهیاست تا اپل، آيفون‌های سری ۱۲ خود را هفته‌ی آینده، یعنی ۲۲ مهر معرفی کند. همان‌طور که در این مطلب اشاره کردیم، این رویداد مهم تکنولوژی ساعت هشت شب به وقت تهران، در اپل پارک به صورت ضبط شده، پخش خواهد شد. امروز یکی از کاربران چینی به نام @Kang که شهرت خوبی در پخش شایعات در حوزه‌ی آی‌تی دارد، اطلاعات نسبتا کاملی در مورد قیمت و زمان فروش آیفون‌های جدید منتشر کرده است.

‌ ‌ 

‌ ‌ 

مشخصات آیفون ۱۲

مشخصات آیفون ۱۲

‌ ‌ ‌ ‌ 

مطابق با گفته‌های او، انتظار می‌رود که چهار مدل آیفون، معرفی شود که یک مدل از آن‌ها، مدل میان‌رده خواهد بود. آيفون ۱۲ مینی با برچسب قیمتی ۶۹۹ دلار و با حداقل حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایت راهی بازار خواهد شد. ارزان‌ترین گوشی اپل، نمایشگری ۵.۴ اینچی به خدمت دارد. این در حالی است که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو نمایشگری ۶.۱ اینچی خواهند داشت. بزرگترین‌ مدل آیفون ۱۲ هم انتظار می‌رود با اندازه‌ی نمایشگر ۶.۷ اینچی معرفی شود. اگر این پیش‌بینی‌ها درست از آب درآید، آیفون ۱۲ پرو مکس، بزرگترین آیفون تولید شده تا زمان خود خواهد بود.

در مورد صفحه‌نمایش، گمان برده می‌شود که نمایشگر تمام خانواده‌ی آيفون ۱۲ به فناوری رتینا XDR مجهز باشند. همچنین احتمال داده می‌شود که تمام مدل‌ها از نسل پنجم اینترنت همراه پشتیبانی کنند.

‌  ‌ ‌‌ ‌

‌  ‌ 

دوربین ‌آیفون ۱۲

دوربین آیفون ۱۲

‌ ‌ ‌  ‌

در زمینه‌ی دوربین، آيفون ۱۲ مینی و ۱۲ به دو دوربین واید و الترا واید با درجه‌ی دیافراگم f/1.6 مجهز می‌شوند. اما ماژول دوربین آيفون ۱۲ پرو دارای لنزهای واید، الترا واید و تله به همراه سنسور LiDAR است. گفته می‌شود لنز تله در ۱۲ پرو قدرت زوم ۴ برابری و در ۱۲ پرو مکس، زوم ۵ برابری خواهد داشت. البته سنسور دوربین ۱۲ پرو مکس طبق گزارش‌ها، ۴۷ درصد بزرگ‌تر از بقیه و با اندازه‌ی ۱.۷ نانومتر خواهد بود.

‌ ‌ ‌ 

‌ ‌ ‌ ‌ 

قیمت آیفون ۱۲

قیمت‌ آیفون‌های جدید از ۶۹۹ دلار شروع می‌شود. این قیمت مربوط به آیفون ۱۲ مینی است و شروع قیمت آیفون ۱۲ از ۷۹۹ دلار خواهد بود. این دو مدل با حافظه‌های ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ خواهد بود و با در رنگ‌های مشکی، سفید، قرمز، آبی و سبز تولید خواهند شد.

‌ ‌ ‌ 

قیمت آيفون ۱۲

‌ ‌ ‌ 

قیمت آيفون ۱۲ پرو از ۹۹۹ دلار و آیفون ۱۲ پرو مکس از ۱۰۹۹ دلار شروع می‌شوند. این دو مدل بالارده، در سه حافظه‌ی ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ و با رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، آبی و رنگ گرافیتی عرضه خواهند شد. انتظار می‌رود آيفون ۱۲ مینی‌فروش خود را حدودا از ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر ۹۹) شروع کند. این در حالی است که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو با کمی تاخیر یعنی از ۲۳ اکتبر (۲ آبان ۹۹) به فروش خواهند رسید. در نهایت آیفون ۱۲ پرو مکس احتمالا در تاریخ ۳۰ آبان ۹۹ عرضه خواهد شد. البته‌تمام این‌ تاریخ‌ها، عرضه‌ی این محصولات در بازار آمریکا است و زمان عرضه‌ی جهانی آن با تاخیر خواهد بود.

 ‌ 

نظر شما در مورد قیمت‌ آیفون‌های ۱۲ در ایران چه خواهد بود؟ آیا به فکر خرید آیفون‌های جدید هستید؟

‌ ‌ 

‌ ‌ 

‌ 

 

نوشته شده در 1399-07-20 توسط خبری, مجله الکترونیکی 0 20

مقالات مرتبط

تماشا کنید: خلاصه مراسم آیفون ۱۲ در ۵۱ ثانیه

تمام هفت رونمایی بزرگ اپل در این مراسم، به صورت خیلی فشرده به تصویر کشیده شده است.

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

جستجوی بلاگ

آخرین نظرات

منو

مقایسه 0